Tarptautiniai automobilių pervežimai (Suomija, Latvija, Estija)

slant-separator

Automobilių gabenimas ir tarptautinis pervežimas yra didelė mūsų verslo dalis. Esame tam, kad padėtume Jums ekspedijuoti reikiamą transportą iš bet kur. Ne tik suplanuosime Jūsų krovinio gabenimą į kelionės tikslą, bet ir sutvarkysime visus reikiamus dokumentus, siekdami išlaikyti aukštą saugumo lygį – Jūsų krovinį apdrausime. 

Turime visą parą saugomą automobilių aikštelę, todėl Jums nereikia rūpintis transporto priemonės saugumu, kol ji pasieks kelionės tikslą.

Mūsų ekspedicijos apimtys ir atliekamos procedūros suteikia galimybę profesionaliai per optimalų laiką įvykdyti bet kokio kiekio ir svarbos užsakymą. Esame tam, kad pasiūlytume Jums naudingiausią, ekonomiškiausią ir saugiausią užsakymo įvykdymo būdą, derindami įvairias transportavimo rūšis, atsižvelgiant į Jūsų poreikį.

Viena iš pagrindinių mūsų veiklų – automobilių transportavimas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse, atsižvelgiant į Jūsų poreikį. Užtikriname pilną, aukščiausio lygio kliento aptarnavimą, todėl su klientu deriname tik krovinio gabenimo detales, o ne visą logistikos procesą.

Savo darbą orientuojame į kliento poreikių patenkinimą, todėl visus darbus planuojame strategiškai, užtikrindami maksimaliai sklandų transportavimo procesą. Nutikus nenumatytiems atvejams, su klientu skubiai atliekame maršruto ar transporto rūšies pakeitimus. 

Puikiai išmanome Europinius standartus ir procedūras, pagal tai standartizuojame savo veiklą ir remiamės automobilių gabenimo reikalavimais. Didelį dėmesį skiriame darbuotojų kvalifikacijai, kad galėtume būti užtikrinti, jog kiekvienas mūsų darbuotojas yra savo srities profesionalas ir turės visus sugebėjimus tinkamai bei profesionaliai pasirūpinti mūsų kliento kroviniu. 

Transportuodami Jūsų automobilį, mes rūpinamės ne tik dokumentų tvarkymų, bet iškrovimu, pakrovimu bei pristatymu. Siekdami klientui pasiūlyti aukšto aptarnavimo lygį, draudžiame krovinius CMR draudimu, o esant kliento poreikiui – taip pat draudžiame ir papildomai. Puikia išmanome savo darbą, žinome kaip optimaliausiu būdu suplanuoti Jūsų krovinio pristatymą į reikiamą tašką, todėl jeigu reikia – atliekame ir visas reikiamas procedūras muitinėje. 

Automobilių transportavimas reikalauja ypatingų logistikos sąlygų laikymosi, todėl klientams siūlome sprendimus, kurie remiasi logiškai įvertintomis galimybėmis, atsižvelgiant į leistinus svorio ir dydžio gabaritus. Suplanuojame krovinio gabenimo maršrutus pagal aukščiausius saugos reikalavimus, taip užtikrindami klientui kokybišką, optimalų ir aukšto lygio aptarnavimą. 

Automobilius transportuojame įvairiose šalyse

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse

Jeigu neradote Jums aktualios paslaugos, susisiekite ir kartu rasime Jums tinkantį sprendimą

Tarptautinis draudimo sertifikatas

Žalioji kortelė

Gabenamus krovinius draudžiame tarptautiniu draudimo sertifikatu, kuris nelaimės atveju kitose Europos ekonominėse valstybėse garantuoja patirtos žalos atlyginimą. 

Parašykite mums užklausą

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
  • +370 (620) 21 333
  • info@expedit.lt

Teikiame kokybiškas visų tipų tarptautinių ir vietinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas. Pervežimo paslaugų kryptis apima Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir kitų Europos šalių transportavimo maršrutus. Įvertiname individualius pervežimo kiekius, logistikos srautus, atliekame logistikos analizę ir pateikiame optimaliausius sprendimus smulkiam, vidutiniam ir stambiam verslui. Krovinių draudimas yra viena svarbiausių sąlygų, kuri užtikrina sklandų transportavimą, todėl savo klientams suteikiame – gabenamo krovinio draudimą. Draudžiame visus ekspedijuojamus krovinius. Tarptautinė logistika yra ištisas procesas, todėl kiekvienam klientui siūlome individualius pasiūlymus ir suteikiame profesionalų aptarnavimą. Pasirinkę mūsų paslaugas, galėsite būti tikri, jog pasirūpinsime viskuo, kas reikalinga tam, kad krovinys pasiektų reikiamą vietą be jokių papildomų rūpesčių. 

Mūsų pranašumai – bendram tikslui ir bendrai sėkmei 

„Expedit“ įmonė patikima ir stiprią patirtį turinti transporto bei logistikos paslaugas teikianti bendrovė. Savo paslaugas teikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse. Veiklą pradėjome 2014 metais ir kasdien vykdydami veiklą, siekiame ugdyti tarptautinį pripažinimą ir išlaikyti patikimą partnerių tinklą. Per visus veiklos metus, esame subūrę kvalifikuotą ir patyrusią komandą, kuri rūpinasi klientų kroviniais ir jų gabenimu. Mūsų pranašumas – profesionalumas ir ilgalaikė patirtis tarptautinėje rinkoje, aukščiausia kokybė už optimalią kainą bei lankstumas, tenkinant individualius Jūsų poreikius.

Mumis patikėjo

internet-times
ilifestyle
netcash
money-magazine