Tarptautiniai kubilų pervežimai

slant-separator

Savo klientams siūlome naujų ir naudotų kubilų transportavimą tarptautiniais maršrutais. Esame savo srities profesionalai, todėl turėdami visas reikiamas žinias, pasirūpinsime saugia Jūsų transportuojamo kubilo kelione.

Teikdami kubilų transportavimo paslaugas, savo klientams siūlome aukštą aptarnavimo lygį. Mes žinome, kaip tinkamai ir saugiai paruošti Jūsų kubilą prieš transportavimą. Tarptautiniais maršrutais transportuojami kubilai turi atitikti tam tikrus reikalavimus, kuriais už Jus – pasirūpinsime mes. 

Rūpindamiesi kliento kubilu, kuris turi būti transportuojamas, atliekame visas reikiamas procedūras. Sutvarkome dokumentus, apdraudžiame ir suplanuojame maršrutą, todėl klientas gali sutaupyti, nes atliekame visus veiksmus ir nereikia bendradarbiauti su kitomis įmonėmis.

Vykdydami kiekvieną kliento užsakymą, viską suplanuojame ir suderiname su klientu, paruošiame ir sutvarkome visus reikiamus dokumentus, nuolat stebime visą krovinio kelionę, todėl esant reikalui – galime skubiai reaguoti ir nutikus nenumatytiems atvejams, atlikti maršruto ar transporto rūšies pakeitimus.

Kubilus transportuojame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse. Nepriklausomai nuo to į kokią šalį reikia pristatyti krovinį, transportuojant jį suteikiame Jūsų kroviniui draudimą.

Kubilų transportavimui galime pasiūlyti skirtingus metodus tam, kad galėtume saugiai pristatyti Jūsų krovinį. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų transportuojamas kubilas būtų pristatytas ten, kur Jūs norite. 

Mūsų patirtis transporto logistikos srityje, per trumpą laiko tarpą, profesionaliai ir neskiriant didelių išlaidų, leidžia įvykdyti bet kokios apimties užsakymą. Atsižvelgiant į Jūsų poreikį, pasiūlysime Jums patį geriausią sprendimą. 

Savo klientams siūlome aukštą aptarnavimo lygį, todėl esame pasiruošę pateikti individualų krovinio gabenimo pasiūlymą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius. Vertiname bendradarbiavimą su klientu ir nuoširdžias rekomendacijas bei partnerystes, dėl šios priežasties – rūpinamės ne tik kliento kroviniu, bet ir kliento patirtimi.

Kubilus gabename įvairiose šalyse

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse

Jeigu neradote Jums aktualios paslaugos, susisiekite ir kartu rasime Jums tinkantį sprendimą

Tarptautinis draudimo sertifikatas

Žalioji korta

Gabenamus krovinius draudžiame tarptautiniu draudimo sertifikatu, kuris nelaimės atveju kitose Europos ekonominėse valstybėse garantuoja patirtos žalos atlyginimą. 

Parašykite mums užklausą

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
  • CALL US: 0800 000 000

  • info@expedit.lt

Teikiame kokybiškas visų tipų tarptautinių ir vietinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas. Pervežimo paslaugų kryptis apima Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir kitų Europos šalių transportavimo maršrutus. Įvertiname individualius pervežimo kiekius, logistikos srautus, atliekame logistikos analizę ir pateikiame optimaliausius sprendimus smulkiam, vidutiniam ir stambiam verslui. Krovinių draudimas yra viena svarbiausių sąlygų, kuri užtikrina sklandų transportavimą, todėl savo klientams suteikiame – gabenamo krovinio draudimą. Draudžiame visus ekspedijuojamus krovinius. Tarptautinė logistika yra ištisas procesas, todėl kiekvienam klientui siūlome individualius pasiūlymus ir suteikiame profesionalų aptarnavimą. Pasirinkę mūsų paslaugas, galėsite būti tikri, jog pasirūpinsime viskuo, kas reikalinga tam, kad krovinys pasiektų reikiamą vietą be jokių papildomų rūpesčių. 

Mūsų pranašumai – bendram tikslui ir bendrai sėkmei 

„Expedit“ įmonė patikima ir stiprią patirtį turinti transporto bei logistikos paslaugas teikianti bendrovė. Savo paslaugas teikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse. Veiklą pradėjome 2014 metais ir kasdien vykdydami veiklą, siekiame ugdyti tarptautinį pripažinimą ir išlaikyti patikimą partnerių tinklą. Per visus veiklos metus, esame subūrę kvalifikuotą ir patyrusią komandą, kuri rūpinasi klientų kroviniais ir jų gabenimu. Mūsų pranašumas – profesionalumas ir ilgalaikė patirtis tarptautinėje rinkoje, aukščiausia kokybė už optimalią kainą bei lankstumas, tenkinant individualius Jūsų poreikius.

Mumis patikėjo

internet-times
ilifestyle
netcash
money-magazine