Tarptautiniai mikroautobusų pervežimai

slant-separator

Jums nereikia rūpintis ir ieškoti tinkamo būdo kaip tarptautiniais maršrutais pervežti mikroautobusus. Esame tame, kad savo klientams pasiūlytume optimaliausius sprendimus bei transportuojamus mikroautobusus pristatytume laiku ir saugiai.

Gebame prisitaikyti prie kiekvieno mūsų kliento poreikių, todėl pasiūlysime Jums optimaliausią transportavimo būdą per trumpiausią laiką, už geriausią kainą. Dirbame greitai, bet užtikrintai, nes sugebame suderinti visus procesus ir taip sumažiname transportavimo kaštus. 

Mikroautobusus gabename Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse, atsižvelgiant į Jūsų poreikį. Užtikriname aukštą saugumo lygį, nes esame orientuoti į kokybę ir kliento poreikių išpildymą. 

Kiekvieną transportavimo procesą planuojame iki detalių, nes bendradarbiaudami su savo klientais kuriame tarpusavio ryšį, kuris leidžia sklandžiai įvykdyti užsakymą, todėl esant nenumatytiems atvejams, su klientu skubiai atliekame maršruto ar transporto rūšies pakeitimus. 

Siekdami užtikrinti aukštą kokybės lygį, savo transportavimo paslaugas teikiame pagal visus Europinius standartus. Vienas iš svarbiausių kriterijų – Jūsų transportuojamą mikroautobusą patikėsime tik kvalifikuotiems darbuotojams, kurie išmano kaip profesionaliai ir tinkamai pasirūpinti kliento kroviniu.

Rūpindamiesi Jūsų transportuojamu kroviniu, suteikiame ne tik pagalbą tvarkant reikalingus dokumentus bei leidimus, bet ir suteikiame draudimą. Visus transportuojamus krovinius draudžiame CMR draudimu, o esant poreikiui – taip pat draudžiame ir papildomai. 

Turime visą parą saugomą transporto priemonių aikštelę, todėl Jums nereikia rūpintis transporto priemonės saugumu, kol ji pasieks kelionės tikslą.

Transportuojant mikroautobusus svarbu įvertinti visas logistikos galimybes, atsižvelgti į leistinus svorio ir dydžio gabaritus. Suplanuosime mikroautobusų gabenimo maršrutus pagal aukščiausius saugos reikalavimus, taip užtikrindami transportavimo kokybę ir aukštą klientų aptarnavimo lygį. 

Mikroautobusus transportuojame įvairiose šalyse

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse

Jeigu neradote Jums aktualios paslaugos, susisiekite ir kartu rasime Jums tinkantį sprendimą

Tarptaunis draudimo sertifikatas

Žalioji kortelė

Gabenamus krovinius draudžiame tarptautiniu draudimo sertifikatu, kuris nelaimės atveju kitose Europos ekonominėse valstybėse garantuoja patirtos žalos atlyginimą. 

Parašykite mums užklausą

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
  • +370 (620) 21 333
  • info@expedit.lt

Teikiame kokybiškas visų tipų tarptautinių ir vietinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas. Pervežimo paslaugų kryptis apima Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir kitų Europos šalių transportavimo maršrutus. Įvertiname individualius pervežimo kiekius, logistikos srautus, atliekame logistikos analizę ir pateikiame optimaliausius sprendimus smulkiam, vidutiniam ir stambiam verslui. Krovinių draudimas yra viena svarbiausių sąlygų, kuri užtikrina sklandų transportavimą, todėl savo klientams suteikiame – gabenamo krovinio draudimą. Draudžiame visus ekspedijuojamus krovinius. Tarptautinė logistika yra ištisas procesas, todėl kiekvienam klientui siūlome individualius pasiūlymus ir suteikiame profesionalų aptarnavimą. Pasirinkę mūsų paslaugas, galėsite būti tikri, jog pasirūpinsime viskuo, kas reikalinga tam, kad krovinys pasiektų reikiamą vietą be jokių papildomų rūpesčių. 

Mūsų pranašumai – bendram tikslui ir bendrai sėkmei 

„Expedit“ įmonė patikima ir stiprią patirtį turinti transporto bei logistikos paslaugas teikianti bendrovė. Savo paslaugas teikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse. Veiklą pradėjome 2014 metais ir kasdien vykdydami veiklą, siekiame ugdyti tarptautinį pripažinimą ir išlaikyti patikimą partnerių tinklą. Per visus veiklos metus, esame subūrę kvalifikuotą ir patyrusią komandą, kuri rūpinasi klientų kroviniais ir jų gabenimu. Mūsų pranašumas – profesionalumas ir ilgalaikė patirtis tarptautinėje rinkoje, aukščiausia kokybė už optimalią kainą bei lankstumas, tenkinant individualius Jūsų poreikius.

Mumis patikėjo

internet-times
ilifestyle
netcash
money-magazine