Tarptautiniai motociklų pervežimai

slant-separator

Vertiname savo klientus ir jų turtą, todėl motociklus gabename į reikiamą vietą, pagal visus saugumo reikalavimus. Siekdami užtikrinti aukštą kliento aptarnavimo lygį, kiekvieną transportavimo kelionę planuojame iki menkiausių detalių. 

Transportuojame motociklus tarptautiniais maršrutais registracijai, iš garažo į garažą, į remonto dirbtuves, nupirkus ar pardavus pristatome į Jūsų nurodytą vietą ir dėl bet kokios kitos priežasties suteiksime Jums pagalbą, rūpinantis savo motociklu

Motociklus transportuojame ir pervežame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse, atsižvelgiant į Jūsų poreikį.

Mūsų klientai kreipiasi į mus, kad padėtume jiems įsigyti motociklus bet kurioje Europos šalyje, kraustymosi atvejais, o kartais net tuomet – kai atostogų metu, nori naudotis savo asmeniniu motociklu.

Mūsų įmonės veiklos strategija paremta aukštu kliento aptarnavimo lygiu – mes patys mėgstame motociklus, todėl jaučiame didelę atsakomybę rūpindamiesi Jūsų motociklu, išspręsdami individualius kliento poreikius, todėl mūsų bendradarbiavimas su klientu taip pat paremtas laiko ir biudžeto svarba.  

Mes pasirūpinsime Jūsų transportuojamu motociklu. Savo klientams teikiame visą paslaugų spektrą – nuo užsakymo priėmimo iki transportavimo kelionės užbaigimo. Transportuojamu motociklu pasirūpiname visapusiškai – suteikiame draudimą ir esant reikalui, galime jį pasaugoti savo nuosavoje saugojamoje aikštelėje. 

Kiekvieną transportuojamą motociklą draudžiame CMR draudimu, o esant kliento poreikiui – taip pat draudžiame ir papildomai, atsižvelgiant į motociklo vertę.

Esame savo veiklos profesionalai, todėl puikiai išmanome Europinius standartus ir procedūras. Didelį dėmesį skiriame darbuotojų kvalifikacijai, kad būtume užtikrinti, jog Jūsų motociklu bus tinkamai pasirūpinta ir Jūsų lūkesčiai bus pateisinti. 

Motociklus transportuojame įvairiose šalyse

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse

Jeigu neradote Jums aktualios paslaugos, susisiekite ir kartu rasime Jums tinkantį sprendimą

Tarptautinis draudimo sertifikatas

Žalioji kortelė

Gabenamus krovinius draudžiame tarptautiniu draudimo sertifikatu, kuris nelaimės atveju kitose Europos ekonominėse valstybėse garantuoja patirtos žalos atlyginimą. 

Parašykite mums užklausą

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
  • +370 (620) 21 333
  • info@expedit.lt

Teikiame kokybiškas visų tipų tarptautinių ir vietinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas. Pervežimo paslaugų kryptis apima Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir kitų Europos šalių transportavimo maršrutus. Įvertiname individualius pervežimo kiekius, logistikos srautus, atliekame logistikos analizę ir pateikiame optimaliausius sprendimus smulkiam, vidutiniam ir stambiam verslui. Krovinių draudimas yra viena svarbiausių sąlygų, kuri užtikrina sklandų transportavimą, todėl savo klientams suteikiame – gabenamo krovinio draudimą. Draudžiame visus ekspedijuojamus krovinius. Tarptautinė logistika yra ištisas procesas, todėl kiekvienam klientui siūlome individualius pasiūlymus ir suteikiame profesionalų aptarnavimą. Pasirinkę mūsų paslaugas, galėsite būti tikri, jog pasirūpinsime viskuo, kas reikalinga tam, kad krovinys pasiektų reikiamą vietą be jokių papildomų rūpesčių. 

Mūsų pranašumai – bendram tikslui ir bendrai sėkmei 

„Expedit“ įmonė patikima ir stiprią patirtį turinti transporto bei logistikos paslaugas teikianti bendrovė. Savo paslaugas teikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse. Veiklą pradėjome 2014 metais ir kasdien vykdydami veiklą, siekiame ugdyti tarptautinį pripažinimą ir išlaikyti patikimą partnerių tinklą. Per visus veiklos metus, esame subūrę kvalifikuotą ir patyrusią komandą, kuri rūpinasi klientų kroviniais ir jų gabenimu. Mūsų pranašumas – profesionalumas ir ilgalaikė patirtis tarptautinėje rinkoje, aukščiausia kokybė už optimalią kainą bei lankstumas, tenkinant individualius Jūsų poreikius.

Mumis patikėjo

internet-times
ilifestyle
netcash
money-magazine