Tarptauniai pirčių pervežimai

slant-separator

Transportuodami pirtis, laikomės visų saugumo reikalavimų, atsižvelgiant į didžiausią leistiną svorį, transportuojamos pirties pritvirtinimą ir Jūsų krovinio gabenimą patikime tik kvalifikuotam personalui. 

Tarptautiniais maršrutais transportuojant tokius krovinius kaip pirtys, būtina atitikti Europinius standartus, todėl Jūsų pirtį vertikaliai gabename ant stabilaus pagrindo – standartinės europaletės, o mažesnes ir trumpesnes dalis transportuojame horizontaliai – tai leidžia sumažinti transportavimo kaštus.

Siekiant apsaugoti Jūsų krovinį, po pirties dangčiu dedame kartono lapą ir su saugos diržais prie europaletės pritvirtiname pirtį, taip pasirūpiname Jūsų krovinio transportavimo saugumu.

Siekdami klientui pasiūlyti aukšto aptarnavimo lygį ir saugiai pervežti pirtis, kiekvieną krovinį draudžiame CMR draudimu. Esame tam, kad pasirūpintume Jūsų kroviniu, todėl jeigu reikia – atliekame ir visas reikiamas procedūras muitinėje. 

Esame tam, kad pasiūlytume Jums naudingiausią, ekonomiškiausią ir saugiausią užsakymo įvykdymo būdą, todėl pasiūlysime Jums sprendimą, kuris leis per optimalų laiką įvykdyti bet kokio kiekio ir svarbos užsakymą. 

Dažnai klientas nežino, ko reikia, kad muitinės deklaracijos būtų tinkamos ir kaip išvengti nereikalingo delsimo bei papildomų išlaidų. Už Jus pasirūpinsime eksporto ir tranzito deklaracijomis bei importo išmuitinimu. 

Savo klientus konsultuojame ir iki smulkmenų suplanuojame krovinio gabenimą. Vertiname operatyvumą, todėl krovinių pervežimo užsakymas atliekamas labai paprastai (krovinio dokumentus, važtaraščius ir kitus dokumentus – sutvarkome mes, todėl Jums nereikia rūpintis ir investuoti savo laiko).

Skiriame ypatingą dėmesį ne tik transportavimo kokybei ir patikimumui, bet ir maksimaliam paslaugos prieinamumui, todėl užtikriname, kad Jūsų krovinys – profesionalų rankose!

Pirtis transportuojame įvairiose šalyse

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse

Jeigu neradote Jums aktualios paslaugos, susisiekite ir kartu rasime Jums tinkantį sprendimą

Tarptautinis draudimo sertifikatas

Žalioji kortelė

Gabenamus krovinius draudžiame tarptautiniu draudimo sertifikatu, kuris nelaimės atveju kitose Europos ekonominėse valstybėse garantuoja patirtos žalos atlyginimą. 

Parašykite mums užklausą

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
  • +370 (620) 21 333
  • info@expedit.lt

Teikiame kokybiškas visų tipų tarptautinių ir vietinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas. Pervežimo paslaugų kryptis apima Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir kitų Europos šalių transportavimo maršrutus. Įvertiname individualius pervežimo kiekius, logistikos srautus, atliekame logistikos analizę ir pateikiame optimaliausius sprendimus smulkiam, vidutiniam ir stambiam verslui. Krovinių draudimas yra viena svarbiausių sąlygų, kuri užtikrina sklandų transportavimą, todėl savo klientams suteikiame – gabenamo krovinio draudimą. Draudžiame visus ekspedijuojamus krovinius. Tarptautinė logistika yra ištisas procesas, todėl kiekvienam klientui siūlome individualius pasiūlymus ir suteikiame profesionalų aptarnavimą. Pasirinkę mūsų paslaugas, galėsite būti tikri, jog pasirūpinsime viskuo, kas reikalinga tam, kad krovinys pasiektų reikiamą vietą be jokių papildomų rūpesčių. 

Mūsų pranašumai – bendram tikslui ir bendrai sėkmei

„Expedit“ įmonė patikima ir stiprią patirtį turinti transporto bei logistikos paslaugas teikianti bendrovė. Savo paslaugas teikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse. Veiklą pradėjome 2014 metais ir kasdien vykdydami veiklą, siekiame ugdyti tarptautinį pripažinimą ir išlaikyti patikimą partnerių tinklą. Per visus veiklos metus, esame subūrę kvalifikuotą ir patyrusią komandą, kuri rūpinasi klientų kroviniais ir jų gabenimu. Mūsų pranašumas – profesionalumas ir ilgalaikė patirtis tarptautinėje rinkoje, aukščiausia kokybė už optimalią kainą bei lankstumas, tenkinant individualius Jūsų poreikius.

Mumis patikėjo

internet-times
ilifestyle
netcash
money-magazine