Įvairių konstrukcijų pervežimai

slant-separator

Didėjant metalinių konstrukcijų paklausai, ši transportavimo rūšis tapo svarbia pramonės šaka. Savo klientams siūlome profesionalų pramoninių medžiagų transportavimo būdą, užtikrindami, kad krovinys saugiai ir laiku pasiektų paskirties vietą. 

Įvairių metalo konstrukcijų pervežimas reikalauja ypatingo kruopštumo ir tikslumo, nes transportavimo paslauga turi atitikti aukštus saugos reikalavimus. Siekiant saugiai pervežti reikiamas metalo konstrukcijas, būtina naudoti tinkamą įrangą ir transporto priemones, kurios užtikrins saugų transportavimo kelią. 

Įvairias metalo konstrukcijas transportuojame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse. Nepriklausomai nuo to į kokią šalį reikia pristatyti krovinį, transportuojant jį suteikiame Jūsų kroviniui draudimą.

Prieš gabendami įvairias metalo konstrukcijas įvertiname visas logistikos galimybes, atsižvelgti į leistinus svorio ir dydžio gabaritus, todėl parengsime pervežimo planą pagal aukščiausius saugos reikalavimus, taip užtikrindami transportavimo kokybę ir aukštą klientų aptarnavimo lygį. 

Įvairias metalo konstrukcijas gabename Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse, atsižvelgiant į Jūsų poreikį. Užtikriname aukštą saugumo lygį, nes esame orientuoti į kokybę ir kliento poreikių išpildymą. Kiekvienam kroviniui suteikiame draudimą, todėl klientas išvengia papildomų išlaidų.

Vykdydami savo veiklą, remiamės savo sukurtomis ir Europinius standartus atitinkančiomis unikaliomis logistikos valdymo, kokybės ir saugumo sistemomis. Tai suteikia galimybę vykdyti keliasdešimt logistikos pervežimų vienu metu sklandžiai ir saugiai.

Transportuojame įvairias metalo konstrukcijas – lakštinį, ritininį, apvalų plieną, vamzdžius, armatūrą, plieninius kordus. Visos metalo konstrukcijos yra plačiai naudojamos įvairiuose pramonės sektoriuose, todėl pastaraisiais metais metalo konstrukcijų pervežimo paslauga yra itin populiari.

Klientui siūlome asmeninius pasiūlymus, todėl organizuojame metalo konstrukcijų pervežimus įvairiu transportu, įvairiose Europos šalyse. Esame sukaupę realią patirtį klientų aptarnavime, todėl optimizuosime esamas pervežimo schemas ir sudarysime individualius logistikos planus pagal Jūsų poreikį ir krovinio savybes. 

Metalo konstrukcijas transportuojame įvairiose šalyse

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse

Jeigu neradote Jums aktualios paslaugos, susisiekite ir kartu rasime Jums tinkantį sprendimą

Tarptautinis draudimo sertifikatas

Žalia korta

Gabenamus krovinius draudžiame tarptautiniu draudimo sertifikatu, kuris nelaimės atveju kitose Europos ekonominėse valstybėse garantuoja patirtos žalos atlyginimą. 

Parašykite mums užklausą

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
  • +370 (620) 21 333
  • info@expedit.lt

Teikiame kokybiškas visų tipų tarptautinių ir vietinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas. Pervežimo paslaugų kryptis apima Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir kitų Europos šalių transportavimo maršrutus. Įvertiname individualius pervežimo kiekius, logistikos srautus, atliekame logistikos analizę ir pateikiame optimaliausius sprendimus smulkiam, vidutiniam ir stambiam verslui. Krovinių draudimas yra viena svarbiausių sąlygų, kuri užtikrina sklandų transportavimą, todėl savo klientams suteikiame – gabenamo krovinio draudimą. Draudžiame visus ekspedijuojamus krovinius. Tarptautinė logistika yra ištisas procesas, todėl kiekvienam klientui siūlome individualius pasiūlymus ir suteikiame profesionalų aptarnavimą. Pasirinkę mūsų paslaugas, galėsite būti tikri, jog pasirūpinsime viskuo, kas reikalinga tam, kad krovinys pasiektų reikiamą vietą be jokių papildomų rūpesčių. 

Mūsų pranašumai – bendram tikslui ir bendrai sėkmei 

„Expedit“ įmonė patikima ir stiprią patirtį turinti transporto bei logistikos paslaugas teikianti bendrovė. Savo paslaugas teikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse. Veiklą pradėjome 2014 metais ir kasdien vykdydami veiklą, siekiame ugdyti tarptautinį pripažinimą ir išlaikyti patikimą partnerių tinklą. Per visus veiklos metus, esame subūrę kvalifikuotą ir patyrusią komandą, kuri rūpinasi klientų kroviniais ir jų gabenimu. Mūsų pranašumas – profesionalumas ir ilgalaikė patirtis tarptautinėje rinkoje, aukščiausia kokybė už optimalią kainą bei lankstumas, tenkinant individualius Jūsų poreikius.

Mumis patikėjo

internet-times
ilifestyle
netcash
money-magazine